Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Julia Gąsecka

Julia Gąsecka

Psycholog, psycholog dziecięcy

psycholog Julia Gąsecka

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką Psychologii na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz certyfikowaną trenerką umiejętności społecznych (TUS).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w takich ośrodkach jak: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Aktywna Akademia w Warszawie, ASAN-Centrum Wspierania Rozwoju w Warszawie, fundacja Zaopiekowani oraz w placówkach oświatowych. Prowadziłam wiele różnych zajęć indywidualnych i grupowych dla dzieci i młodzieży oraz konsultacji i warsztatów psychoedukacyjnych dla rodziców.

Obecnie pracuję jako psycholog szkolny, konsultantka na czacie zaufania dla dzieci i młodzieży oraz prowadzę konsultacje i terapię psychologiczną. Nieodłącznym elementem mojej pracy jest zdobywanie nowej wiedzy poprzez udział w kursach i szkoleniach. Przeszłam terapię własną, dzięki czemu wiem jak to jest być po drugiej stronie, co ułatwia mi pracę z klientem. Uczestniczę w regularnych superwizjach, a w nadchodzącym roku planuję rozpoczęcie szkoły psychoterapii w nurcie CBT.

Zajmuję się wsparciem osób m.in. z zaburzeniami lękowymi, zaniżoną samooceną, poczuciem zagubienia, trudnościami w relacjach społecznych, długotrwałym uczuciem smutku, przewlekłym stresem i napięciem. Zapraszam również osoby, które mają potrzebę porozmawiania o swoich problemach/konfliktach/emocjach ze specjalistą oraz chcą pracować nad polepszeniem jakości swojego życia.

Oferuję wsparcie psychologiczne dla dzieci (od 6 r.ż.), młodzieży i młodych dorosłych. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim etyką zawodu psychologa. Szczególną uwagę zwracam na relację pomiędzy psychologiem a klientem, w której podstawą jest współpraca oparta na zaufaniu, akceptacji i empatii. Istotą terapii jest dotarcie do źródła trudności uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie, a także nauka umiejętności wykorzystywania własnych zasobów w uporaniu się z nimi.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty