Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Wizyta domowa psychiatry

O wizycie

Oferta, psychiatra do domu powstał, aby zapewnić naszym Pacjentom łatwiejszy dostęp do lekarza psychiatry w miejscu, w którym czują się najbezpieczniej.
Podczas takiej wizyty lekarz psychiatra przeprowadza szczegółowy wywiad, diagnozuje stan psychiczny i somatyczny pacjenta, może wypisać receptę, zwolnienie lekarskie, skierowanie, zaświadczenie.
Naszym celem jest dbałość o dobrą kondycję psychiczną naszych Pacjentów oraz zagwarantowanie profesjonalnej pomocy psychiatrycznej bez konieczności wizyty w gabinecie. Wizyta lekarza psychiatry odbywa się w domu pacjenta. Ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje pomocy lekarza psychiatry na terenie miast: Warszawa, Legionowo, Nowy Dwor Mazowiecki, Piaseczno, Wołomin, Pruszków i okolic.
Zapewniamy pełną i kompleksową opiekę przy zachowaniu i poszanowaniu zasady poufności i intymności. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Gdzie nas znajdziesz?
Główna siedziba Psychoklinika Poradnie Zdrowia Psychicznego mieści się przy ul. Tęczowej 5A w Chotomowie (powiat legionowski). Jesteśmy dostępni także w dwóch lokalizacjach w Warszawie: przy ul. Heroldów 19A (Warszawa Bielany) oraz przy ul. Fleminga 29 (Warszawa Białołęka).
Kontakt możliwy jest przez Infolinię: 22/ 355 2000, e-maila: kontakt@psychoklinika.pl oraz przez naszą stronę internetową https://psychoklinika.pl/
Specjaliści:

Już teraz sprawdź, kto może Ci pomóc!

Psychiatra

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag