Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Psychiatra Legionowo – Świadczymy kompleksową pomoc psychiatryczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Nasz zgrany zespół specjalistów wie, jak leczyć zaburzenia psychiczne i emocjonalne oraz choroby psychiczne. Psychiatra, psycholog, psychoterapeuta i seksuolog udzielą Ci wsparcia oraz profesjonalnej porady. Prowadzona psychoterapia i terapia małżeńska, par lub rodzinna zapewni komfort Tobie i najbliższym. Nasi specjaliści z dziedziny psychoterapii i psychiatrii prowadzą konsultacje online i porady stacjonarnie w Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika Oddział Bielany, która usytuowana jest niedaleko Dzielnicy Białołęka, Żoliborz, Bemowo, Wola i Targówek oraz Łomianki. Realizujemy również wizyty domowe psychiatry, psychologa w Warszawie i okolicy.

Zapewniamy pełną anonimowość i dyskrecję. Z nami będziesz czuć się bezpiecznie.

Psychiatra i metody leczenia

Każdy psychiatra posiada swój wypracowany system leczenia. W poradni Psychoklinika przyjmujemy prywatnie i podczas pierwszej wizyty przygotowujemy wstępną diagnozę pacjenta. Psychiatra po rozmowie z pacjentem podejmie decyzję, czy niezbędna jest farmakoterapia, czy wybrana forma psychoterapii. W naszej poradni prowadzimy między innymi:

  • terapię indywidualną, która polega na spotkaniach z psychoterapeutą, odbywających się zazwyczaj raz w tygodniu, trwających zazwyczaj 50 minut. Każdy psychoterapeuta pracuje w wybranej przez siebie metodzie psychoterapeutycznej, np. psychodynamicznej, poznawczo-behawioralnej, czy systemowej. Dowiedz się, jaką metodę psychoterapii wybrać,
  • terapię grupową – nasi terapeuci i psychologowie zaangażowani są w prowadzenie grup terapeutycznych, skoncentrowanych na konkretnych problemach lub schorzeniach. Terapia grupowa świetnie sprawdza się np. w leczeniu uzależnień – daje bowiem poczucie wsparcia, pomaga otworzyć się przed pozostałymi uczestnikami i odnaleźć się na nowo w społeczeństwie. Sprawdź, jakie są korzyści z uczestnictwa w terapii grupowej.

Leczenie u psychiatry to kwestia bardzo indywidualna, która zależy od stanu zdrowia pacjenta. Przed podjęciem decyzji o metodzie leczenia niezbędna jest zatem wizyta konsultacyjna u psychiatry. Zadecyduje on, jaki sposób leczenia będzie dla Ciebie najbardziej skuteczny.

Psychiatra Legionowo

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag