Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Wizyta domowa psychologa

O wizycie

Oferta, psycholog do domu powstał, aby zapewnić naszym Pacjentom łatwiejszy dostęp do usług psychologicznych w miejscu, w którym czują się najbezpieczniej.
Naszym celem jest dbałość o dobrą kondycję psychiczną naszych Pacjentów oraz zagwarantowanie profesjonalnej pomocy psychologicznej bez konieczności wizyty w gabinecie psychologa. Usługa psychologiczna odbywa się w domu pacjenta. Ofertę kierujemy do każdego, kto potrzebuje pomocy psychologicznej na terenie Warszawy(Dzielnice: Białołęka, Tarchomin, Targówek), Legionowa, Jabłonny, Serocka, Chotomowa i okolic.
Nad właściwą realizacją pomocy psychologicznej, diagnozy psychologicznej, psychoterapiii opiniowania czuwa zespół psychologów posiadających dyplom magistra psychologii oraz wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe ( Ustawa z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów).
Zapewniamy pełną i kompleksową opiekę psychologiczną przy zachowaniu i poszanowaniu zasady poufności i intymności. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Gdzie nas znajdziesz?
Główna siedziba Psychoklinika Poradnie Zdrowia Psychicznego mieści się przy ul. Tęczowej 5A w Chotomowie (powiat legionowski). Jesteśmy dostępni także w dwóch lokalizacjach w Warszawie: przy ul. Heroldów 19A (Warszawa Bielany) oraz przy ul. Fleminga 29 (Warszawa Białołęka).
Kontakt możliwy jest przez Infolinię: 22/ 355 2000, e-maila: kontakt@psychoklinika.pl oraz przez naszą stronę internetową https://psychoklinika.pl/
Specjaliści:

Już teraz sprawdź, kto może Ci pomóc!

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag