Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Polityka Prywatności

 

Zgodnie z art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rade (UE) 2016/679 z 27 kwietnia2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i wsprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnerozporządzenie o ochronie danych – RODO), informuję, że:

1. Administratorem Danych Osobowych jest Zarząd Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika Sp. z o. o.
2. Poradnia Zdrowia Psychicznego Psychoklinika Sp. z o.o. wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się: drogą e-mail: poradnia@educatio.pl lub pisemnie na adres: Poradnia Zdrowia Psychicznego Psychoklinika Sp. z o.o. ul. Tęczowa 5 A, 05-123 Chotomów
3. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 4 pkt 2 Rozporządzenia, w celu realizacji ustawowych i statutowych zadań Poradni i nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnione na podstawie przepisów prawa.

4. Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego serwisu będziesz musiał się zarejestrować podając Swoje dane tj. adres e-mail oraz Twój numer telefonu kontaktowego.
5. Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do kontaktu.
6. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.
7. W żadnym wypadku nie sprzedajemy ani nie udostępniamy danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.
8. W przypadku kontroli przez Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoraru zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
9. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
10.W sytuacji wysłania do nas oświadczenia opiekuna osoby nie posiadającej pełnej zdolności do czynności prawnych, dane opiekuna nie są udostępniane żadnym innym podmiotom.
11. Odbiorcami danych osobowych są Pracownicy Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika Sp. z o. o..
12. Dane osobowe przetwarzane będą w okresie realizowanej obsługi i zawartej umowy lub do zgłoszenia sprzeciwu na przetwarzanie tych danych.
13. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
14. Posiadają Państwo prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność w prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
15. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
16. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy.
17. Nie podlegają Państwo zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Dane przechowuje:

Poradnia Zdrowia Psychicznego Psychoklinika Sp. z o.o.
ul. Tęczowa 5 A
05-123 Chotomów
NIP: 536 193 04 21
tel. 505 68 54 54

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego lub korzystając z poniższego e-maila.

legionowo@psychoklinika.pl

bielany@psychoklinika.pl

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag