Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Joanna Hyży

Joanna Hyży

Psycholog

Psycholog Joanna Hyży

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie ukończyłam studia magisterskie w dziedzinie Socjologii ze specjalizacją w Doradztwie psychospołecznym. Ten okres kształcenia przyniósł mi zrozumienie subtelnych interakcji społecznych oraz umiejętności pracy z różnymi grupami ludzi.
Kontynuując moją edukację, uzyskałam magisterium z Psychologii Klinicznej i Zdrowia na Uniwersytecie SWPS, co poszerzyło moje kompetencje w obszarze terapii i diagnozy psychologicznej. Dzięki temu mogę bardziej skutecznie wspierać osoby borykające się z różnymi wyzwaniami zdrowia psychicznego.
Nieustannie rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w kursach i warsztatach. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej oraz Psychoseksuologię na Wyższej Szkole Biznesu National – Louis Univeristy. Obecnie kontynuuję naukę na studiach podyplomowych, na kierunku Psychogeriatria oraz Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej, co pozwoli mi jeszcze lepiej zrozumieć i skutecznie wspierać osoby starsze oraz tych, którzy potrzebują kompleksowej diagnozy psychologicznej.
Poza pracą zawodową, angażuję się również jako wolontariusz psycholog w Przychodni dla osób w kryzysie bezdomności Przychodnia Jesteśmy Nadzieją w Warszawie, co pozwala mi zdobywać cenne doświadczenie, wykorzystywać umiejętności w praktyce, jak również daje satysfakcję z możliwości niesienia pomocy potrzebującym.

Jestem psychologiem z ogromną pasją do pracy z ludźmi. Moje ścieżki edukacyjne i zawodowe prowadziły mnie przez różne dziedziny nauki, stale poszerzając moje umiejętności i perspektywy. Interesuję się również zagadnieniami intuicji, procesów twórczych oraz muzyki klasycznej. Wierzę, że rozwój osobisty stanowi klucz do pełni życia, dlatego staram się ciągle zgłębiać wiedzę i dążyć do rozwoju, zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej.

„Czasami jedna dobra myśl, jedno słowo zrozumienia, jeden drobny gest troski może zmienić czyjś dzień, a czasem nawet życie” – ten cytat autorstwa Margaret Mead jest dla mnie niezwykle istotny, ponieważ przypomina mi o potędze prostoty i empatii w codziennym życiu

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty