Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Gabriela Bajkowska

Gabriela Bajkowska

psycholog

Gabriela Bajkowska Psycholog

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Jestem psychologiem z ukończonymi studiami na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie szkoły podyplomowej na kierunku psychosomatyka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, co pozwala mi pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie psychologii.
Moje doświadczenie zawodowe w obszarze psychologii to efekt zarówno praktyk, jak i ciągłego kształcenia się. Podczas mojego okresu studiów miałam okazję odbyć praktyki związane z treningiem Mindfulness pod kierunkiem mgr Cezarego Skury. Ten program oparty na treningu Redukcji Stresu Opartej na Uważności (MBSR) i koncentrował się na rozwijaniu umiejętności uważności jako treningu metapoznawczego, łącząc go z komponentami rozwijania akceptacji, empatii i współczucia. W ramach praktyk diagnostycznych w Pracowni Psychoterapii i Rozwoju miałam okazję współpracować pod opieką mgr Anety Leoncewicz, co pozwoliło mi pogłębić swoje umiejętności w zakresie diagnostyki psychologicznej w praktyce klinicznej.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje także pracę w Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika oraz w Klinice “Otulenie,” która zajmuje się zaburzeniami odżywiania. Dzięki temu miałam okazję pracować z różnymi problemami zdrowia psychicznego i zdobywać cenne doświadczenie.

Jestem osobą, która nieustannie dąży do rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w różnych kursach, szkoleniach, superwizjach oraz terapii własnej. Planuję również podjęcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w przyszłości.

W swojej pracy z pacjentami podchodzę indywidualnie do każdego przypadku. Dla mnie niezwykle istotne jest budowanie bezpiecznej relacji opartej na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Moim celem jest pomóc pacjentom zrozumieć i przezwyciężyć trudności emocjonalne oraz dążyć do ich psychospołecznego dobrostanu.

Zajmuję się wsparciem osób w procesie samorozwoju i odnajdywania równowagi emocjonalnej, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychosomatycznymi.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty