Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Monika Osiak

Monika Osiak

psycholog, psychoterapeuta systemowy w trakcie procesu certyfikacji, seksuolog, pedagog

Psycholog Warszawa Monika Osiak

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Z wykształcenia jestem psycholożką oraz psychoterapeutką systemową w procesie certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej (WTTS) akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalności Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, a także Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Seksuologia Kliniczna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dodatkowo rozwijałam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniu z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach organizowanego przez CTRS w Warszawie.
Kilkuletnie doświadczenie zarówno terapeutyczne jak i diagnostyczne zdobywałam w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz placówkach oświatowych, w zakresie działalności których prowadziłam terapię indywidualną dzieci, młodzieży oraz rodzin, w tym osób z diagnozą całościowych zaburzeń rozwojowych. Jako psycholog organizowałam grupowe warsztaty dotyczące tożsamości płci oraz trudności komunikacyjnych.  Chętnie pracuję z osobami z  niską samooceną, zaburzeniami lękowymi, obniżonym nastrojem oraz innymi, ogólno rozumianymi problemami sfery emocjonalnej. Udzielam konsultacji i porad dla klientów doświadczających trudności natury seksualnej.
Najważniejsze jest dla mnie budowanie bezpiecznej relacji terapeutycznej opartej na otwartości, wzajemnym zaufaniu oraz zindywidualizowanym podejściu. To zdrowa relacja terapeutyczna razem z adekwatnym doborem narzędzi terapeutycznych są według mnie najważniejszymi czynnikami leczącymi w psychoterapii. W swojej bezpośredniej pracy wykorzystuję techniki z zakresu psychoterapii systemowej indywidualnej, par, rodzinnej i grupowej. W oparciu o założenia krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach przy zaangażowaniu predyspozycji i umiejętności klienta wspieram proces radzenia sobie z kryzysami życiowymi.
Jestem członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej w Poznaniu rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty