Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Weronika Wadowska

Weronika Wadowska

psycholog, socjoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

psycholog dzieci i młodzieży

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Ukończyłam studia z Psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie, Studia podyplomowe z przygotowanie pedagogicznego, odbyłam zajęcia w Szkole treningu i warsztatu psychologicznego INTRA oraz ukończyłam szkołę Socjoterapii w Centrum Wspierania Rodzin, a także brałam udział w szkoleniach takich jak: poznawanie technik pracy Coach w Nationale Federation of NeuroLinguistic Programming, mediacje rodzinne i rówieśnicze.

Wiedzę i doświadczenie nabyłam w trakcie staży i praktyk w szkołach, poradniach psychologicznych oraz w trakcie wieloletniej pracy jako wychowawca, psycholog i kierownik świetlicy socjoterapeutycznej na warszawskiej Pradze, gdzie prowadziłam grupy socjoterapeutyczne, poradnie dla dzieci, młodzieży i rodziców. Organizowałam warsztaty, projekty rozwojowe, wyjazdy socjoterapeutyczne dzieci i młodzieży. W mojej pracy psychologa, skupiam się na szukaniu mocnych i słabych stron oraz na odnajdowaniu potencjału własnego i wiary w siebie, poprzez pozytywne doświadczenia i wgląd we własne doświadczenia.

Jako specjalista psycholog pracuję z dziećmi i młodzieżą oraz z dorosłymi. Pomagam w pracy z lękami, w wychodzeniu i radzeniu sobie z kryzysami życiowymi, przełamywaniu niskiego poczucia własnej wartości, odnajdowaniu motywacji życiowej, czy odzyskiwaniu równowagi życiowej i realizowaniu własnych celów. W swojej pracy zwracam uwagę na indywidualne potrzeby Klienta, jego możliwości i zasoby, dzięki którym staram się zbudować relację pomocną w zrozumieniu siebie, otworzeniu się na nowe możliwości, czy dostrzeżeniu szerszej perspektywy umożliwiającej poradzenie i zrozumiecie trudnych sytuacji i ograniczeń. W pracy z dziećmi bazuję na relacji, budowaniu zaufania, odnajdowaniu własnych zasobów, dzięki którym dziecko ma szansę na poradzenie sobie z wyzwaniami, jakie przed nim stoją.

Wierzę, że każde dziecko jest zdolne i mądre, trzeba tylko odpowiednio je wzmocnić i zrozumieć oraz pokazać inny, nowy schemat zachowania dający mu moc i bezpieczeństwo.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach i kursach, które podnoszą moje kwalifikacje.

 

Przyjmuję pacjentów stacjonarnie w ramach wizyt prywatnych “psycholog warszawa” lub online w ramach wizyt “psycholog online

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty