Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Natalia Kardaś

Natalia Kardaś

Psycholog dzieci i młodzieży

Natalia Kardaś psycholog

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując jako psycholog w żłobku, Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej oraz prywatnych placówkach zajmujących się diagnozą i wsparciem osób małoletnich w trudnościach na tle emocjonalnym. Od dłuższego czasu pracuję jako konsultantka na Telefonie Zaufania dla dzieci i młodzieży, gdzie wspieram nastolatków doświadczających przemocy domowej, przemocy rówieśniczej, kryzysu samobójczego, bieżących trudności szkolnych i relacyjnych.

Głównym obszarem mojej pracy jest wsparcie młodzieży do 18 r.ż. w budowaniu zdrowej relacji z jedzeniem i własnym ciałem. Kolejnym takim obszarem jest wsparcie osób ze społeczności LGBT+ cierpiących w wyniku stresu mniejszościowego oraz osób z objawami dysforii płciowej.
Poza wymienionymi obszarami wspieram także młodzież doświadczającą trudności natury egzystencjalnej oraz chcącej poszerzyć wgląd we własne emocje i potrzeby. Wsparcie u mnie znajdą także osoby w sytuacjach kryzysowych i z trudnościami w relacjach. Do współpracy zapraszam również dzieci od 6 r.ż. oraz rodziców zmagających się z trudnościami wychowawczymi. Prowadzę zajęcia indywidualne dla dzieci pozwalające rozwijać kompetencje społeczno-emocjonalne. W pracy z najmłodszymi wykorzystuję elementy terapii zabawą.

Poza wsparciem psychologicznym zajmuję się także diagnozą dzieci pod kątem zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz ADHD.

Dużą wagę przykładam do zdobywania nowej wiedzy poprzez udział w szkoleniach, kursach i studiach podyplomowych. Nieodłącznym elementem mojej pracy jest udział w superwizji grupowej i indywidualnej, a także stałe uczestnictwo w psychoterapii własnej. Postępuję zgodnie z kodeksem etyki zawodu psychologa.
W nadchodzącym 2024 r. planuję rozpocząć naukę w Szkole Psychoterapii w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym.

Zgłaszający się do mnie rodzice mogą liczyć na współpracę opartą na partnerstwie oraz stałym wsparciu w trudach związanych z wychowaniem dziecka. Szukając odpowiedzi na pytania rodziców, kieruję się filozofią rodzicielstwa bliskości. Każdy rodzic w moim gabinecie spotka się z empatią wobec trudności, z którymi zmaga się na co dzień, szczególnie jako młody rodzic. Głęboko wierzę, że każdy rodzic radzi sobie najlepiej jak potrafi w danym momencie.

W relacji z dzieckiem jak i nastolatkiem zależy mi na stworzeniu relacji opartej na autentyczności i poczuciu bezpieczeństwa oraz życzliwości wobec wszelkich przeżyć i doświadczeń młodej osoby.
Jestem zdania, że relacja oparta na wymienionych filarach pozwoli młodej osobie poznać i zrozumieć swoje emocje, potrzeby, nieadaptacyjne przekonania na temat siebie, świata i innych ludzi. Wierzę, że jest to niezbędny krok ku rozwinięciu leczącej postawy współczucia wobec siebie oraz samoakceptacji dalekiej od krytycznego doświadczania siebie.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty