Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Adrianna Smurzyńska

Adrianna Smurzyńska

Psycholog dzieci i dorosłych, psychotraumatolog

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, ze specjalizacjami: psychologia kliniczna dziecka oraz psychologia rodziny i edukacji. Kształciła się również w zakresie filozofii i kognitywistyki – na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz Ruhr-Universität Bochum. W pracy psychologicznej rozwijała swoje kompetencje w zakresie arteterapii, pracy z ciałem, porozumienia bez przemocy oraz rodzicielstwa bliskości dla profesjonalistów. Aktualnie uczy się w Polskim Instytucie Psychodramy oraz na studiach podyplomowych z Psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim.

Pracowała w dziećmi w szkołach i przedszkolach, na świetlicy socjoterapeutycznej i dziennym oddziale szpitalnym. W pracy indywidualnej wspierała dzieci z niepowodzeniami szkolnymi, pokazując im nie tylko, jak pracować nad doświadczanymi problemami, ale przede wszystkim jak dostrzec swoją wartość. Prowadziła także zajęcia grupowe rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne oraz twórcze i krytyczne myślenie.

Ma również doświadczenie pracy z osobami dorosłymi – zarówno zaangażowanymi w pracę na uniwersytecie i zatrudnionymi w biznesie, jak również osobami niepełnosprawnymi intelektualne i zagrożonymi wykluczeniem społecznym. W bezpośrednim kontakcie starała się dostrzec, jakimi zasobami dysponuje osoba przychodząca do niej po wsparcie i nawiązać współpracę, w której obie strony są zaangażowane w poprawę aktualnego stanu.

Oferuje wsparcie psychologiczne dla dzieci (od 3 r.ż.), młodzieży i dorosłych. W swojej pracy integruje podejścia terapeutyczne opierające się na rozmowie z technikami niewerbalnymi – arteterapią, psychodramą i pracą z ciałem. Pomaga zrozumieć emocje i potrzeby, przekształcić negatywne myśli na własny temat oraz dostrzec nadzieję na możliwość zmiany. Kryzys traktuje jako szansę na rozwój, a objawy psychosomatyczne jako wskazówki, które umożliwiają lepsze zrozumienie doświadczanych trudności. Do współpracy zaprasza osoby doświadczające niezadowolenia z życia, zmagające się z nadmiernym stresem lub nawracającym poczuciem bezradności. Chętnie wspomoże również osoby szukające własnej drogi rozwoju oraz pragnące powrócić do marzeń z dzieciństwa.

Lubię spędzać czas na rozmowach, odkrywać nieznane miejsca i czytać książki siedząc na trawie. Wyrażam się w rysunku, kolażu, utworach literackich oraz tańcu. Sztuka pomaga mi odsłonić różne kawałki mnie samej i doświadczać świata na nowe sposoby.

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty