Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Olga Zaucha

Olga Zaucha

psychiatra dzieci i młodzieży

Subscribe
Powiadom o
guest
2 opinii
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Lekarka, specjalistka psychiatrii dzieci i młodzieży. Specjalizowała się w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Tytuł lekarza uzyskała na I  Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Doświadczenie  zdobywała  m.in. w  Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Poradni Autystycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychiatrii i Neurologii, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Puławskiej w Warszawie, prowadząc od kilku lat ambulatoryjną praktykę lekarską, w trakcie samodzielnych dyżurów w szpitaluw Oddziale Dziennym dla Dzieci i Młodzieży SPDSK przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie, Oddziale Podwójnych Diagnoz, przeznaczonym do leczenia uzależnień dla Młodzieży w Otwocku, Klinice Leczenia Nerwic, Zaburzeń Osobowości i  Zaburzeń Odżywiania IPIN a także w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka.

Uczestniczka kursów szkoleniowy m.in. z zakresu farmakoterapii w zaburzeniach psychicznych u dzieci i młodzieży, psychoterapii dzieci i młodzieży, seksuologii wieku rozwojowego.Bierze a udział w konferencjach naukowych m.in. II Międzynarodowej Konferencji Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, konferencji “Kiedy dziecko staje się dorosłym”, “Zdrowie Psychiczne a etapy rozwoju”.Współautorka książki dla pediatrów  “Zaburzenia psychiczne dzieci i młodzieży”.

W pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta, rzetelną diagnozę i psychoedukację pacjenta oraz jego rodziny.

Diagnostyka i leczenie:

zaburzeń lękowych, nastroju, odżywiania, psychoz (m.in. schizofrenii), całościowych zaburzeń rozwoju (zaburzeń ze spektrum autyzmu), zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń hiperkinetycznych, zaburzeń zachowania, zaburzeń psychicznych towarzyszących niepełnosprawności intelektualnej, ale również m.in. tików i zespołu Tourette’a, lęku separacyjnego, mutyzmu wybiórczego, także zaburzeniami z pogranicza psychiatrii i neurologii dziecięcej, takimi jak zespołu Retta czy zespołu Landau-Kleffnera oraz zaburzeń psychicznych, występujących w chorobach genetycznych np. zespołu łamliwego chromosomu X, Pradera-Willego czy Angelmana jak również współistnieniejących chrób psychicznych i zaburzeń.

 

Przyjmuję pacjentów stacjonarnie w ramach wizyt prywatnych “psychiatra warszawa” lub online w ramach wizyt “psychiatra online

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
2 opinii
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty