Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Warsztaty artystyczno-terapeutyczne w Chotomowie

Z przyjemnością wspominamy pewną niesamowitą sobotę w naszym oddziale Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio w Chotomowie przy ul. Małej 11. Dokładnie 23. listopada o godzinie 16.00 rozpoczęliśmy bezpłatne Warsztaty Artystyczno-Terapeutyczne dla wszystkich chętnych.

Zgłosili się do nas uczestnicy w różnym wieku – od kilkulatków po seniorów! Warsztaty były prowadzone przez mgr Kamilę Sitkowskąpsychologa i psychoterapeutę dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Podczas tego magicznego czasu przybyli goście poznali techniki pozytywnego myślenia, a także stworzyli wyjątkowe antydepresyjne pudełka metodą decoupage. Dzięki niepowtarzalnym dziełom wyzwolili swoje twórcze zasoby. Zostali również zaopatrzeni w solidną dawkę wiedzy dotyczącej przeciwdziałaniu depresji.

Warsztat „Pudełko mocy” łączył techniki artystyczne. Uczestnicy oprócz wyrażenia samego siebie i wyciszenia wyzwalające twórcze zasoby, pozwalające na wyrażenie się i uspokojenie, z wiedzą psychologiczną o praktycznego zwalczaniu depresji. Uczestnicy stworzyli unikalne dzieła, które stały się inspiracją do dbania o siebie na co dzień.

Zainspirowani uczestnicy naszych warsztatów uprzyjemnili swoją sobotę i dali się ponieść fantazji, którą mogliście podziwiać Wystawie Artystycznej w atrium Urzędu Miasta Legionowo, z której zdjęcia możecie podziwiać TUTAJ.

Śledźcie nas pilnie na Facebooku oraz Instagramie, bo kolejne wydarzenia czekają!

 

 

Przypomnijmy sobie to jeszcze raz:

 

 

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag