Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Urszula Ciećwierz

Urszula Ciećwierz

psycholog, psychoterapeuta

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem magistrem psychologii o specjalności klinicznej (Uniwersytet SWPS) z dziesięcioletnim doświadczeniem. Psychoterapeutką w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym (Profesjonalna Szkoła Psychoterapii). Certyfikowaną terapeutką par i małżeństw (Profesjonalna Szkoła Psychoterapii). Swoją wiedzę nieustannie pogłębiam uczestnicząc systematycznie w licznych kursach i szkoleniach.
Posiadam liczne Certyfikaty z odbytych szkoleń. min. ,,Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach” czy ,,Praca z pacjentem w poczuciu beznadziei “, ,,Dylematy w terapii par i rodzin” ,,Praca z pacjentem żyjącym w ciągłym lęku i zamartwianiu” ,, Okołoporodowa strata dziecka” i inne.
Doświadczenie zdobywałam pracując m.in. jako kurator sądowy dla Sądu Rejonowego Warszawa Mokotów, psycholog penitencjarny w Areszcie Śledczym i Zakładzie Karnym w Warszawie, gdzie prowadziłam zajęcia z resocjalizacji. W Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale F9 – leczenia schizofrenii oraz Szpitalu Praskim z uzależnionymi od alkoholu na oddziale detoksykacyjnym (psychoedukacja i terapia grupowa) na oddziale zamkniętym w Szpitalu Brudnowskim czy fundacji Centrum Praw Kobiet. Pracuję z osobami współuzależnionymi, z syndromem DDA/DDD, w kryzysie związanym z chorobą, rozstaniem, samotnością, przeżywającym trudne doświadczenia z przeszłości (trauma), niską samooceną, trudnościami w relacjach międzyludzkich, osobami nadmiernie przeżywającymi lęki i stres. Zajmuję się zaburzeniami psychosomatycznymi.
Zapraszam na konsultacje pary które napotkały na swej drodze trudności z powodu zmiany sytuacji życiowej (narodziny dziecka, utrata pracy, choroba) są w konflikcie, doszło do zdrady, stanęli przed groźba utraty związku, chcą naprawić relację lub chcą się dobrze rozstać ze względu na dzieci. W pracy z parami wykorzystuję model EFT (terapia skoncentrowana na emocjach). Praca nad zranieniami i umacnianiem więzi, poprawą komunikacji, lepszym rozumieniem siebie i swoich wzajemnych potrzeb. Korzystam z modelu NVC. Pokazuję jak prawidłowo wyrażać swoje emocje i potrzeby. Szukanie winnych zamieniamy na szukanie rozwiązań. Kieruję się indywidualnym podejściem do każdego klienta. W praktyce wykorzystuję min.pracę z symbolem, mindfulness, pracę z ciałem metodą Lovena, elementy dialogu motywacyjnego czy genogram. W gabinecie stwarzam przyjazną, bezpieczną atmosferę opartą na wzajemnym szacunku. Pracę poddaję stałej superwizji.
Oferuje:
– psychoterapię osób dorosłych
– psychoterapię młodzieży od 13 roku życia
– terapia dla par i małżeństw/ terapię rodzin

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty