Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Anna Jabłońska

Anna Jabłońska

psycholog, seksuolog

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem psychologiem psychoterapeutą seksuologiem w trakcie procesu certyfikacji z zakresu psychoterapii i seksuologii.

Pracuję z osobami  potrzebującymi wsparcia w rozumieniu i rozwiązaniu trudności natury psychicznej i seksualnej,  które niekorzystnie wpływają na ich funkcjonowanie w codzienności powodując dyskomfort oraz cierpienie.

Obecnie przyjmuję pacjentów jedynie przez Internet i do takiej pracy ze mną zapraszam osoby dorosłe, pary – związki partnerskie, małżeństwa oraz młodzież.

W pracy najwyżej cenię bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta. Dbam o to, by moja praca była objęta regularną superwizją. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Jestem absolwentką Psychologii i Pedagogicznych studiów kwalifikacyjnych Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam studia Seksuologia Kliniczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam studia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Wychowania do Życia w Rodzinie z Edukacją Seksualną oraz szkolenie Terapia Poznawczo-Behawioralna Dzieci i Młodzieży. Odbyłam kursy mające na celu wspomóc w trudnościach natury psychicznej nastolatków, młodych dorosłych oraz ich rodziców jak np: Terapia samouszkodzeń dzieci i młodzieży. Ukończyłam cykl szkoleń z zakresu diagnozy i leczenia zaburzeń i dysfunkcji seksualnych. Moje ulubione szkolenia to: Metody diagnostyczne w seksuologii, Nowe zjawiska w seksuologii, Zaburzenia psychologiczne i zaburzenia zachowania związane z rozwojem i orientacją seksualną, Zaburzenia seksualne u mężczyzn, Zaburzenia seksualne u kobiet, Leczenie Zaburzeń Seksualnych. Jestem certyfikowaną instruktorką masażu Shantala i Shantala Body Touch. Odbyłam rożne kursy doskonalące z zakresu psychologii, interwencji i wsparcia psychoterapeutycznego. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym szkoły CBT.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując i odbywając staże oraz praktyki między innymi na Oddziale nerwic w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie; w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie; w Instytucie Psychologii Zdrowia na Telefonie Zaufania dla Dorosłych Osób w Kryzysie Emocjonalnym; Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Dla Dzieci i Młodzieży przy Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie. Współpracowałam ze szkołą specjalną, szkołami ogólnodostępnymi udzielając wsparcia podopiecznym i ich rodzinom. Od około 10 lat współpracuję z Zespołem Żłobków m.st Warszawy świadcząc pomoc specjalistyczną. Współpracuję z poradniami zdrowia psychicznego.

Zachęcam ciepło do kontaktu, chętnie odpowiem na każde zapytanie. Chętnie wesprę Państwa w sprawach, które będą w zakresie moich kompetencji i możliwości. Równocześnie informuję, iż nie prowadzę rozbudowanych diagnoz poprzez konsultacje internetowe.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty