Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Kamila Korbel

Kamila Korbel

Psychoterapeuta

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich WSFiZ w Warszawie na wydziale psychologii ze specjalizacją psychologia biznesu. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w Studium Psychoterapii oraz Szkoły Terapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji, które posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jako jedna z nielicznych osób w Polsce zdobyła drugi stopień MBT (psychoterapia oparta na mentalizacji) certyfikowany przez Norweski Instytut Mentalizacji. 

Swoje terapeutyczne doświadczenie zdobywała między innymi w fundacji „Razem”, gdzie obserwowała i współprowadziła grupę wsparcia dla osób doświadczających kryzysów emocjonalnych. Współpracowała również z Środowiskowym Domem Samopomocy na Pradze Północ, wspierając osoby chorujące na schizofrenię, CHAD, depresję, które miały za sobą pobyt w szpitalu psychiatrycznym. Swoje doświadczenie zdobyła również w Ośrodku Pomocy Społecznej w Warszawie, gdzie pracowała z seniorami w Dziennym Domie Pobytu oraz w Klubach Seniora. Pomoc polegała na wspieraniu osób starszych w kryzysach emocjonalnych oraz prowadzeniu zajęć psychoedukacyjnych i ruchowych. Posiada również doświadczenie w pracy z młodzieżą, które zdobyła pracując na świetlicy socjoterapeutycznej w Szkole Podstawowej, gdzie uczęszczali uczniowie z rodzin dysfunkcyjnych. Odbyła staż w stowarzyszeniu Ingenium, gdzie prowadziła psychoterapię osób dorosłych. Swoją pracę poddaje superwizji w podejściu MBT.

Pracuje z nastolatkami od 15 r.ż., osobami dorosłymi oraz parami w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaje superwizji.

„Do współpracy terapeutycznej zapraszam osoby dorosłe, które doświadczają trudności w relacjach, towarzyszy im samotność. Zajmuję się również depresją i stanami depresyjnymi. Zapraszam osoby, które doświadczają w życiu lęków oraz które chciałyby lepiej zrozumieć siebie i być w kontakcie ze swoimi emocjami, osoby doświadczające zaburzeń nastroju i odżywiania, po traumie. Pracuję również z kobietami w terapii okołoporodowej i depresji poporodowej. Przyjmuję pary, które mają kłopot z porozumieniem się, czują że ich relacja się wypala lub doświadczyły zdrady.

Oprócz psychoterapii moją pasją jest sport. Jestem też instruktorem sportu, prowadzę zajęcia ruchowe i mentalne. Uważam, że ciało i ruch ze sobą współgrają, są jednością. Jedno bez drugiego nie działa, dlatego zapraszam też osoby z objawami somatycznymi, aby popracować nad emocjami „zamkniętymi” w ciele.”

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

TV / RADIO / ARTYKUŁY

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty