Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Oksana Czeberkus

Oksana Czeberkus

psycholog, psychoterapeuta

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz podyplomowych studiów kwalifikacyjnych z przygotowania pedagogicznego na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywałam w placówkach przedszkolnych, zajmując się terapią indywidualną i grupową, a także w poradni psychologiczno – pedagogicznej, gdzie prowadziłam terapię indywidualną, konsultacje psychologiczne, uczestniczyłam w procesach diagnostycznych w kierunku całościowych zaburzeń rozwojowych, wykonywałam badania inteligencji u dzieci, a także badania pamięci osób starszych. Odbyłam szkolenia w zakresie komunikacji wspomagającej i alternatywnej AAC, diagnozy, terapii oraz zachowań trudnych osób z autyzmem i zespołem Aspergera, treningu umiejętności społecznych, terapii ręki, muzykoterapii oraz pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą w nurcie poznawczym.

Obecnie jestem w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia z psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Centrum CBT-EDU. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej.

W Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika zajmuję się psychoterapią indywidualną dzieci od 7 r.ż, młodzieży i dorosłych. Przyjmuję pacjentów na konsultacje psychologiczne, prowadzę również diagnozy psychologiczne dzieci.

Na psychoterapię indywidualną zapraszam osoby z problemami w relacjach, trudnościami z samoakceptacją, niskim poczuciem własnej wartości, obniżonym nastrojem, a także osoby w kryzysie. Przyjmuje pacjentów z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami adaptacyjnymi oraz osoby przeżywające długotrwały stres.

Udzielam wsparcia rodzicom dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi. Zapraszam również na konsultację rodziców, którzy są zaniepokojeni przebiegiem rozwoju swojego dziecka, zauważają trudności w sferze poznawczej, emocjonalnej lub społecznej.

W pracy z pacjentem najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście i wielowymiarowe spojrzenie na pojawiające się trudności. W swojej pracy dążę do stworzenia pacjentowi bezpiecznej przestrzeni, pełnej zrozumienia, zaufania i tolerancji. Kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa, a swoją pracę poddaje superwizji.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty