Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Krzysztof Wesołowski

Krzysztof Wesołowski

Psycholog, psychoterapeuta, neuropsycholog

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Psycholog, a psychologia to moja życiowa pasja. Jestem absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w 2003 roku, ze specjalnością z neuropsychologii klinicznej. Ukończyłem studia podyplomowe z arteterapii z elementami terapii pedagogicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Jestem również certyfikowanym instruktorem Zen Mindfulness (uważności). Obecnie jestem w trakcie certyfikacji z psychoterapii integracyjnej w ujęciu „terapii trzeciej fali”, metody powstałej na gruncie Terapii Behawioralno Poznawczej (CBT), uwzględniającej m.in.: Terapię opartą na Akceptacji i Zaangażowaniu (ACT), Dialektyczną Terapię Behawioralną (DBT) oraz Dialog Motywacyjny (DM).

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywałem zarówno w Polsce jak i za granicą (Wielka Brytania). Moje pierwsze doświadczenie kliniczne zdobywałem w Poradni Seksuologicznej i Patologii Więzi Międzyludzkich Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego CMKP. Podczas mojego długiego pobytu w Anglii pracowałem między innymi dla Headway Dorset gdzie jako psycholog zajmowałem się diagnozą oraz terapią osób z uszkodzeniami mózgu. Po powrocie do Polski pracowałem między innymi w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji, gdzie zajmowałem się tworzeniem Programu Profilaktyki i Leczenia Bólu.

Obecnie specjalizuję się w pomocy osobom doświadczającym przewlekłego bólu oraz osobom, które doświadczają problemów psychicznych i poznawczych po przebyciu Covid 19. Prowadzę również diagnozę neuropsychologiczną funkcji poznawczych oraz rehabilitację zaburzeń pamięci czy koncentracji. Prowadzę psychoterapię osób z zaburzeniami somatycznymi, depresyjnymi, lękowymi, związanymi ze stresem oraz wydarzeniami traumatycznymi. Prowadzę terapię zarówno w języku polskim jak i angielskim. Najczęściej wykorzystuję metody Terapii Behawioralno Poznawczej, arteterapii, uważności (Mindfulness) oraz EMDR.

W pracy klinicznej staram się łączyć podejścia terapeutyczne w taki sposób, aby jak najlepiej dostosować je do potrzeb i predyspozycji moich pacjentów.

Jestem autorem i współautorem publikacji dotyczących psychologicznych aspektów w leczeniu dolegliwości bólowych. Prowadziłem również zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dotyczące roli psychologa w rehabilitacji.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty