Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Agnieszka Ciesielska

Agnieszka Ciesielska

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta w trakcie specjalizacji

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie z zakresu psychologii klinicznej. Staż odbyłam na oddziale psychiatrycznym, gdzie między innymi prowadziłam zajęcia terapeutyczne z pacjentami oddziału dziennego. Odbyłam również staż z prowadzenia zajęć Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci w tym z diagnozą zespołu Aspergera i ADHD 41 w grupach wiekowych 4-6 lat, 7-9 lat i 10-12 lat. Ukończyłam również szkolenie na Trenera Zastępowania Agresji ART. Posiadam ukończone szkolenie trenerskie umiejętności społecznych oraz pewności siebie. Ukończyłam również certyfikowany kurs NVC Porozumienie bez Przemocy. Obecnie pracuje z dziećmi oraz młodzieżą do 21 r.ż. w Ośrodkach Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej I poziom referencyjności, jako psycholog diagnosta.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo- behawioralnym. W związku z tym jestem również członkinią PTTPB.

Psychologia od dawna jest moją pasją. Praca z dziećmi sprawia mi radość i wykonuję ją wkładając całe swoje serce, pragnąc pozytywnych zmian. W obecnej chwili pracuję z dziećmi i młodzieżą, w tym z dziećmi z zespołem Aspergera, ADHD, które mają trudności w relacjach z rówieśnikami, z radzeniem sobie z własnymi emocjami, niskim poczuciem własnej wartości.

Oferuję wsparcie dzieciom i młodzieży do 21 roku życia mającym problemy z nieśmiałością, przejawiającym trudności w relacjach z innymi, problemami emocjonalnymi, cierpiącym z powodu niskiego poczucia własnej wartości, które doświadczają przemocy rówieśniczej, zaburzeniami lękowymi. Ponadto zapraszam dzieci i młodzież z całościowym zaburzeniem rozwoju (autyzm, zespół Aspergera), z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD), a także rodziców świadcząc konsultacje i poradnictwo psychologiczne. W swojej pracy zawsze postępuję zgodnie z kodeksem etycznym, stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjenta. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Przyjmuję pacjentów stacjonarnie w ramach wizyt prywatnych „psycholog dzieci psychoterapeuta warszawa” lub online w ramach wizyt „psycholog dzieci psychoterapeuta online

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003
Psychoklinika Oddział Warszawa Targówek: 22/355 2004

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

TV / Radio / Artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty