Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Dorota Mastalska

Dorota Mastalska

Psycholog młodzieży i dorosłych

Dorota Mastalska

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu Diagnozy Psychologicznej. Certyfikowany Konsultant Kryzysowy i Trener TUS.
Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie, pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas specjalistycznych szkoleń i staży klinicznych, między innymi w takich placówkach jak: Wojewódzki Szpital Mazowiecki Drewnica (Oddział Zamknięty Psychiatryczny Ogólny), Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (Zakład Psychologii Lotniczej), Wojskowy Instytut Medyczny (Oddział Zamknięty Kliniki Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii), czy Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym.

Nieustannie poszerza swoje kompetencje z zakresu psychologii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Postępuje zgodnie z kodeksem etyki zawodu psychologa. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

W swojej praktyce zawodowej zajmuje się szeroko pojętym wsparciem psychologicznym. Do współpracy zaprasza osoby doświadczające różnego rodzaju trudności dnia codziennego, potrzebujące wsparcia w zakresie regulacji emocji, czy pomocy w procesie odzyskiwania równowagi życiowej. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego człowieka, mając na uwadze jego potrzeby i zasoby. Pracuje z młodzieżą oraz dorosłymi.

„Kiedy ktoś mnie wysłucha, mogę zobaczyć swój świat w zupełnie nowym świetle i pójść dalej. To zdumiewające, jak na pozór nierozwiązywalne problemy, nagle dają się rozwiązać, gdy ktoś Cię słucha. I jak chaos – zdawałoby się nieuleczalny – osiąga względną klarowność, kiedy zostaniemy wysłuchani.” [Carl Rogers].

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty