Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Beata Sobczak

Beata Sobczak

psycholog dzieci, młodzieży, dorosłych i par

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem psychologiem z długoletnim stażem, absolwentką UKSW, gdzie rozwijałam swoje zainteresowania i zdobywałam kompetencje głównie w zakresie psychologii osobowości. W mojej pracy uzyskiwałam doświadczenie przechodząc poprzez wszystkie poziomy oświaty – pracując ze studentami, uczniami szkoły średniej, szkół podstawowych (w tym integracyjnych) oraz z rodzinami dzieci przedszkolnych. Pracowałam również z rodzinami z trudnych środowisk współpracując z TPD czy OPS jako asystent rodziny.

W pracy z dziećmi i młodzieżą oraz rodzinami bliskie jest mi podejście oparte na Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończyłam kurs TSR I stopnia) oraz Terapii Poznawczo-Behawioralnej (przeszłam roczne szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży przy CBT w Warszawie). Ponadto stosuję metodę Kids Skills, której celem jest pomoc dzieciom w ćwiczeniu i nabywaniu nowych umiejętności. Byłam również uczestnikiem wielu innych kursów z zakresu diagnostyki i terapii psychologicznej, m.in: Zaburzenia Odżywiania, Interwencja Kryzysowa, Metody Rozwiązywania Konfliktów – mediacje, Praca z osobami doświadczającymi przemocy w rodzinie oraz wiele innych.

Ponadto jestem absolwentką Studium Pomocy Psychologicznej dla Par, chętnie otaczam pomocą pary zmagające się z kryzysami w związku, by mogły odnaleźć na nowo wspólny cel i wzajemnie siebie ubogacać czerpiąc satysfakcję z przebywania razem.

Do gabinetu zapraszam dzieci od 12. roku życia mierzące się z różnego rodzaju trudnościami szkolnymi; młodzież; młodych dorosłych, którzy poszukują swej drogi w życiu i mierzą się z kryzysem tożsamości, dorosłych oraz pary.

W moich spotkaniach z Pacjentami, niezależnie od ich wieku, zależy mi na dobrej relacji oznaczającej poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zależy mi na tym, by Pacjenci odczuwali siłę i motywację do podejmowania zmagań pomagających w rozwiązywaniu swoich trudności. Dlatego wciąż doskonalę swój warsztat psychologiczny uczestnicząc w różnego rodzaju  szkoleniach  podnoszących moje kompetencje, biorę również udział w spotkaniach superwizyjnych. W wolnych chwilach oddaję się ulubionym pasjom – czytaniu książek, dbaniu o ogród oraz malowaniu na jedwabiu. 

 

Przyjmuję pacjentów stacjonarnie w ramach wizyt prywatnych “psycholog warszawa” lub online w ramach wizyt “psycholog online

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty