Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Aleksandra Chmiel-Florkowska

Aleksandra Chmiel-Florkowska

Pedagog, psycholog dzieci, młodzieży i dorosłych

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Pedagog oraz psychoterapeuta w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogiki Opiekuńczej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim oraz Pedagogikę Resocjalizacyjną na Olsztyńskiej Szkole Wyższa im. Józefa Rusieckiego. Aktualnie kontynuuje studia magisterskie na kierunku Psychologia. Obecnie uczę się w szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującej do uzyskania certyfikatu psychoterapeutycznego akredytowanego przez PTP oraz PTPd. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego.

Doświadczenie w pracy zdobywałam w placówkach opiekuńczo wychowawczych, ośrodkach wsparcia dziennego oraz fundacjach zajmujących się pomocą dzieciom i młodzieży. Od wielu lat pracuje indywidualnie i grupowo z osobami dorosłymi, młodymi dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi, borykającymi się z trudnościami w zakresie regulacji emocji, akceptacji siebie, nawiązywaniu i podtrzymywaniu bliskich relacji, przejawiającymi zachowania, które postrzegają jako problemowe (tzw. autoagresywne, ryzykowne, niezdrowe), chcących poprawić jakość relacji ze sobą i z innymi. Pomagam również rodzicom w przezwyciężaniu trudności wychowawczych. Mam doświadczenie w pracy z grupami podczas prowadzenia licznych warsztatów terapeutycznych, psychoedukacyjnych, wspraciowych oraz warsztatów wychowawczych.

Prowadzę konsultacje indywidualne, psychoterapię, psychoedukację osób dorosłych oraz młodzieży, a także konsultacje wychowawcze rodziców. Moja praktyka podlega stałej superwizji.

W pracy z drugim człowiekiem cenię sobie odkrywanie indywidualności człowieka, wydobywanie zasobów i towarzyszenie w pokonywaniu trudności.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty