Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Połączeni – Psychoklinika partnerem kampanii społecznej

 

Psychoklinika została partnerem kolejnego projektu, który stworzyła Fundacja Psyche – Strefa Pozytywnych Myśli. W ramach tego przedsięwzięcia wspólnie realizujemy kampanię społeczno-informacyjną „Połączeni”, która ma na celu zwrócenie uwagi na problem sfery relacji, samopoczucia i zdrowia psychicznego naszych dzieci, jaki pojawił się w związku z pandemią COVID19.

W ramach projektu „Zadbajmy o relacje – psychoedukacja dzieci i młodzieży” udało się nam uruchomić specjalną Infolinię – Telefon relacji i edukacji.

Działa on od poniedziałku do piątku, w godzinach 17:00-19:00. Pod tym numerem telefonu 22/ 355 2008 dyżuruje grupa psychologów. Każdy z tych specjalistów ma doświadczenie w pracy z osobami w trudnych sytuacjach życiowych. Gotowi są żeby wysłuchać i zrozumieć młodych ludzi, dzięki czemu mogą porozmawiać także o sprawach ważnych i trudnych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, rozmowy o przyjaźni, miłości, relacjach, czy mierzysz się z trudnymi emocjami takie jak smutek, złość – specjaliści czekają na twój telefon. jest jakiś inny problem, którym chcesz się podzielić.

Ponadto w ramach kampanii i projektu organizujemy KONKURS! Skierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu m.st. Warszawy, Powiatu Legionowskiego, Powiatu Wołomińskiego i Nowodworskiego.

Regulamin konkursu, warunki oraz więcej informacji znajdziesz TU.

 

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag