Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Pier(w)si do badań – Barbara Wesołowska-Budka w kampanii społecznej

To już druga edycja kampanii społecznej PIER(w)SI DO BADAŃ, której ideą jest ideą jest propagowanie badań ginekologicznych takich jak USG piersi, czy cytologia wśród kobiet. I tym razem w kampanii nie mogło zabraknąć nas! Psychoklinika przyłącza się do promocji akcji poprzez udział naszej ambasadorki. Barbara Wesołowska-Budka, psychoterapueta, seksuolog i superwizor, została ekspertem i podpowie, jak poradzić sobie z diagnozą nowotworową.

Wystartowała kampania społeczna PIER(w)SI DO BADAŃ. Jej główną ideą jest propagowanie badań ginekologicznych takich jak USG piersi, cytologia wśród kobiet. Rak piersi to jeden z najczęstszych nowotworów w Polsce i na świecie. Dlatego też ważne jest aby regularnie sprawdzać swój stan zdrowia i po prostu badać się.

Jednak co wtedy, kiedy usłyszymy już diagnozę – to rak. Jak sobie poradzić z tą myślą i jak rozpocząć proces leczenia? O tym opowie nasza specjalistka Barbara Wesołowska-Budka, psychoterapeuta, seksuolog i superwizor, która również zaangażowała się w kampanię.

– Tak naprawdę nie ma jednego, najlepszego sposobu na poradzenie sobie z diagnozą nowotworu. Natomiast to co obserwuję i to co obserwują moi koledzy, koleżanki, również psycholodzy i psychoonkolodzy, to jest bardzo ważny punkt – otwartość – mówi Barbara Wesołowska-Budka.

Czym jest otwartość? Zapraszamy do obejrzenia całego video. Link TUTAJ

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag