Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Paulina Senator

Paulina Senator

Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

Paulina Senator Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU posiadającej rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), członka EuropeanAssociation for Behavioural and CognitiveTherapies (EABCT). Ukończyła ponadto studia podyplomowe Negocjacje w sytuacjach kryzysowych w PEDAGOGIUM Szkole Wyższej Pedagogiki Resocjalizacyjnej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego Dziecięcego Szpitala Klinicznego „Litewska” w Warszawie, zajmując się diagnozą psychologiczną, pracą terapeutyczną oraz prowadząc Warsztaty dla rodziców dzieci z ADHD, w Centrum Neurorehabilitacji im. Z. i J. Dziurkowskich, pracując z dziećmi z zaburzeniami w rozwoju, jak również na Oddziale Psychiatrycznym IV Kliniki Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale Dziennym Nerwic Przychodni WAT oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Radzyminie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Swoją wiedzę i umiejętności doskonali, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu psychologii i psychoterapii.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).W swojej pracy przestrzega standardów zawartych w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa oraz w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty.Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Zajmuje się pomocą psychologiczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzi psychoterapię indywidualną zaburzeń nastroju, lękowych, odżywiania, zachowania i osobowości, jak również trudności z zakresu samooceny i relacji społecznych. Pracuje również z osobami z przewlekłymi chorobami somatycznymi, m.in. cukrzycą, astmą oskrzelową, chorobą nowotworową.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty