Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Kinga Kowalczyk

Kinga Kowalczyk

Neuropsycholog, Psycholog

Neuropsycholog Warszawa Kinga Kowalczyk

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii WSFIZ w Warszawie, który ukończyłam ze specjalnością Psychologia Kliniczna. Ukończyłam również studia podyplomowe o kierunku „Od badań mózgu do diagnozy psychologicznej” w SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie oraz 4-letnie szkolenie specjalizacyjne z Psychologii Klinicznej (subspecjalizacja neuropsychologia). Obecnie jestem w trakcie przygotowań do Egzaminu Państwowego z Psychologii Klinicznej. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Alzheimerowskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam Zespole Oddziałów Neurologii oraz w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym w Skarżysku Kamiennej, w Skarżyskim Klubie Amazonek, w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi (Pododdział Diagnostyczno-Obserwacyjny, Oddział Psychiatrii Wieku Podeszłego, Klinika Psychiatrii Młodzieżowej), w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM – Centralny Szpital Weteranów w Łodzi (Klinika Neurochirurgii, Chirurgii Kręgosłupa i Chirurgii Nerwów Obwodowych, Klinika Neurologii i Udarów Mózgu), w Miejskim Centrum Medycznym Jonscher Im. Dr. Karola Jonschera w Łodzi (Oddział Rehabilitacji Neurologicznej), w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi Szpital IM. J. Babińskiego (Oddział Psychiatryczny Dla Dzieci), w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Oddział V -Pediatrii, Diabetologii i Nefrologii), w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M.Kopernika w Łodzi (Oddział Kardiologicznej Rehabilitacji Dziennej, Oddział Onkologii).

Wciąż poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe umiejętności uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez najlepsze placówki w kraju (m.in. Polskie Towarzystwo Alzheimerowskie, Uniwersytet Medyczny w Gdańsku, Pracownię Testów Psychologiczno-Pedagogicznych).

Na co dzień pracuję w Klinice Neurologii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

Zajmuję się:

– diagnozą funkcji poznawczych (pamięci, uwagi, myślenia, funkcji wykonawczych i wzrokowo-przestrzennych) u osób dorosłych w różnych schorzeniach neurologicznych, w tym zespołów otępiennych w przebiegu choroby Alzheimera i Parkinsona;

– rehabilitacją neuropsychologiczną u osób po przebytych uszkodzeniach mózgu (przede wszystkim po udarach, urazach czaszkowo-mózgowych lub po zabiegach neurochirurgicznych);

– prowadzeniem treningu koncentracji uwagi i uczenia się.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty