Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Aleksandra Kuźniar – Pałka

Aleksandra Kuźniar - Pałka

Neurolog dziecięcy

neurolog dziecięcy w warszawie

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Neurolog dziecięcy z zamiłowania i powołania. Kierunek lekarski ukończyła na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na początku swojej przygody z medycyną udzielała się w licznych wolontariatach, które pozwoliły jej na zdobycie wielu cennych doświadczeń. Opiekowała się niepełnosprawnymi dziećmi w ośrodku pomocy w Tallinie, odbywała wolontariat w Szpitalu Narutowicza w Krakowie, w Stowarzyszeniu EVPIT (Estonian Mentally Disabled People Support), a także w Krajowym Towarzystwie Autyzmu w Oddziale w Krakowie, gdzie opiekowała się dziećmi z ASD. Ponadto udzielała się w wolontariacie w Stowarzyszeniu Ożarowska (opieka nad dorosłymi osobami z mózgowym porażeniem dziecięcym podczas turnusu rehabilitacyjnego oraz imprez integracyjnych) oraz w Stowarzyszeniu Birmingham PHAB Camps podczas cyklicznie organizowanych wyjazdów dla dzieci z niepełnosprawnościami na terenie UK. W czasie edukacji Członek Studenckiego Koła Naukowego Neurologii Dziecięcej przy oddziale Neurologii Dziecięcej i Pediatrii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym w Warszawie oraz Członek Studenckiego Koła Naukowego NEKON przy oddziale Neurologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim. Swoje doświadczenie budowała dodatkowo dzięki byciu lekarzem POZ dla dzieci, Stażowi Podyplomowemu w Szpitalu Powiatowym w Wołominie oraz dzięki praktykom wakacyjnym. Obecnie Lekarz rezydent w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka, gdzie w 2015 roku rozpoczęła specjalizację z Neurologii Dziecięcej.

Jest w trakcie kursu w zakresie elektroencefalografii oraz czynnie bierze udział licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu neurologii, pediatrii i chorób metabolicznych. Prywatnie interesuje się pediatrią, neurologią, współczesnymi osiągnięciami nauki w zakresie nauk medycznych. W wolnym czasie poświęca się wspinaczce skałkowej i turystyce górskiej.

Każdego Małego Pacjenta traktuję priorytetowo. Dzięki mojemu szerokiemu doświadczeniu i licznym kompetencjom jestem w stanie pomagać i diagnozować. Najbardziej wymagającym rodzajem Pacjentów są Ci najmłodsi. Z przyjemnością podołuję kolejnym misjom i zadaniom w swojej karierze zawodowej tak, by zarówno dzieci, jak i ich rodzice byli zadowoleni z opieki, którą ich otaczam.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Opinia
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty