Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Mgr Barbara Wesołowska-Budka na drodze do Superwizora!

Mamy się czym chwalić! Mgr Barbara Wesołowska Budka – nasz psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, seksuolog i trener jest już po pierwszym zjeździe na SUPERWIZORA DYDAKTYKA POZNAWCZO-BEHAWIORALNEGO!

Jak ważną rolę pełni superwizor?

Bycie superwizorem to niezwykle ważna rola w środowisku psychoterapeutycznym. Taka osoba posiada ogromne doświadczenie w kontakcie terapeutycznym z pacjentami, a także buduje to doświadczenie wśród innych. To mentor, który prowadzi psychoterapeutów. Swoim doświadczeniem wspiera i dostrzega potencjał, ale też braki w terapii prowadzonej przez innego psychologa. To bardzo odpowiedzialna funkcja, która wymaga mnóstwo pracy, ogromu wiedzy oraz szerokiego spojrzenia na pracę psychoterapeutyczną. Superwizor to doradca, osoba wspierająca, przewodnik i konstruktywny krytyk w jednym.

Dzięki swojemu zapałowi, ambicji i miłości do pracy mgr Barbara jest najmłodszą uczestniczką w swojej grupie! Podobno nie jest łatwo i nie ma “forów” 🙂 

Jesteśmy dumni i nie możemy doczekać się superwizji pod okiem mgr Barbary Wesołowskiej-Budki! A uzyskanie przez nią certyfikatu superwizora na pewno będzie świętowane! 

Śledźcie nas pilnie, bo niebawem czeka Was więcej na temat superwizji w Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio.

 

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag