Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Kryzys małżeński po narodzinach dziecka – Barbara Wesołowska – Budka w Pytaniu na Śniadanie

Kryzys małżeński po narodzinach dziecka – czy można mu zaradzić?

 

 

Seksuolog i psychoterapeuta Barbara Wesołowska – Budka już kolejny raz reprezentowała Poradnię Zdrowia Psychicznego Educatio w programie TVP2 Pytanie na Śniadanie! Środowy poranek minął nam z poranną kawą przed telewizorem. Z uważnością słuchaliśmy wywiadu przeprowadzanego przez Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę na temat: „Kryzys w małżeństwie po narodzinach dziecka”. W rozmowie uczestniczyła także aktorka Maria Wieczorek oraz aktor i reżyser Sambor Czarnota.

Nasza Specjalistka pracująca w swoim gabinecie z parami, kobietami i mężczyznami, bardzo często mierzy się z sytuacjami, które wielu parom wydają się bez wyjścia. Seksuolog Barbara Wesołowska – Budka w rozmowie z dziennikarzami Pytania na Śniadanie odpowiada na pytanie, dlaczego narodziny dziecka to rewolucja i czy da się jej zaradzić.

Świetną okazją do podjęcia tematu jest premiera spektaklu ?? ????? w reżyserii Sambor Czarnota. ?? ????? to francuska sztuka, w której małżeństwo poszukuje nowej siły i energii na wzmocnienie związku. W tym celu wybierają się na Korsykę, która na nowo ma obudzić w nich miłość. Gdy jednak pojawia się młoda opiekunka do dzieci, główna bohaterka doświadczająca baby blues napędza spiralę własnej zazdrości i wybuchowości. Historia staje się intrygująca i pełna niedomówień. W sztuce występuje Maria Wieczorek z którą Barbara Wesołowska – Budka miała także przyjemność zasiąść na kanapie Pytania na Śniadanie.

W związku z wystąpieniem naszej psycholog w programie, mamy dla Was KONKURS! Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

 

OBEJRZYJ MATERIAŁ TUTAJ

 

 

Kryzys małżeński po narodzinach dziecka to ważny temat. Obejrzyj materiał, by wysłuchać całego wywiadu!

 

Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio z chęcią uczestniczy w wielu przedsięwzięciach. Nasi psycholodzypsychoterapeuci i psychiatrzy udzielają wywiadów w telewizji, radio oraz współtworzą artykuły, dzięki którym mogą szerzyć wiedzę psychologiczną. Współpraca z dziennikarzami to dla nas przyjemność. Wiemy, że psychologia jest ważną dziedziną nauki oraz niezmiernie istotnym aspektem życia każdego z nas. Zapraszamy do kontaktu oraz śledzenia naszych działań!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TUTAJ

 

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag