Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Kamila Pakuła

Kamila Pakuła

Psychoterapeuta, psycholog

Kamila Pakuła Psychoterapeuta, psycholog

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Wybierz dogodny termin i umów wizytę!

Od kilku lat związana jestem z Poradnią Psychiatryczną Instytutu Badawczego i Naukowego Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Prowadzę pracę psychoterapeutyczną z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, jak również z całymi rodzinami. Szczególną grupę pacjentów stanowią nastolatkowie z ważnymi dla wieku problemami akceptacji, budowaniem poczucia własnej wartości, umiejętnościami wyrażania emocji, kształtowaniem własnej autonomii. Niekiedy te procesy są źródłem wielu trudności dla samych adolescentów i dla najbliższych, wyrażają się w negatywnym myśleniu i działaniach destrukcyjnych, związane są z poczuciem lęku i zagrożenia.

Prowadzę przyjazną edukację dla rodziców w kształtowaniu umiejętności rodzicielskich, w sytuacji pojawiających się trudności wychowawczych lub wzbudzaniem motywacji do wspólnej pracy nad poczuciem satysfakcji w rodzinie.

Dorosłe osoby zapraszam do wspólnej pracy nad poprawą jakości własnego funkcjonowania, zwiększenia satysfakcji w życiu, a przede wszystkim w przypadku pojawiających się różnych trudności emocjonalnych z objawami lęku i niepokoju, spadkiem nastroju i trudnościami w realizowaniu życiowych ról. Specjalizuję się w pracy nad zaburzeniami lękowymi, objawami nerwicowymi, atakami paniki, OCD, dolegliwościami w ciele, przewlekłym stresem, zaburzeniami nastroju, depresją, kryzysami, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami osobowości, przeżywanymi trudnościami w relacjach społecznych.

Edukacja psychologiczna. Jestem absolwentką wydziału Psychologii Klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Słuchaczką IV roku Szkoły Behawioralno – Poznawczej CBT w Warszawie. Ukończyłam szkolenie CBT pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, dodatkowe szkolenia zawodowe.

Praca praktyki i wolontariat: oddziały psychiatryczne oraz poradnie psychiatryczne w Warszawie, fundacja SYNAPSIS diagnoza i wsparcie rozwoju dzieci z autyzmem, placówki oświatowe i pedagogiczne – przedszkola publiczne i prywatne. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego PTP oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej PTTPB. Pracuję w nurcie behawioralno – poznawczym, proponuję pracę opartą o bezpieczną, empatyczną relację.

W życiu prywatnym prowadzę otwarty dom, w którym dobrze czują się zarówno dzieci, jak i  zwierzęta. Od 18 lat mieszka z nami kotka Kava, kilka lat temu przeprowadziła się również suczka Viva.

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Umawianie wizyt

W celu umówienia wizyty, skontaktuj się telefonicznie z rejestracją Psychokliniki tel. 22/355 2000
lub bezpośrednio z wybranym Oddziałem Poradni Zdrowia Psychicznego Psychoklinika:

Psychoklinika Oddział Legionowo: 22/355 2001
Psychoklinika Oddział Warszawa Bielany: 22/355 2002
Psychoklinika Oddział Warszawa Białołęka: 22/355 2003

lub skorzystaj z rejestracji ONLINE:
Zapisz się na wizytę

guest
0 opinii
Inline Feedbacks
View all comments

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag


    Obecnie do tego specjalisty