Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

JESTEŚ PSYCHOLOGIEM / PSYCHOTERAPEUTĄ? PRACUJ Z NAMI!

PRACUJ Z NAMI!

 

Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio to Zespół doświadczonych Specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego. W swoich filiach zatrudniamy psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów, neuropsychologów, neurologów, dietetyków, logopedów i wielu innych ekspertów. Nasza Placówka stale się rozwija, dlatego:

 

POSZUKUJEMY PSYCHOLOGÓW / PSYCHOTERAPEUTÓW!

 

Co możemy Ci zaoferować?

 • PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ, ale nie taką typową, o której pisze się w większości korporacyjnych ogłoszeń. Współpracujemy, rozmawiamy, na bieżąco omawiamy trudności i po prostu POŚWIĘCAMY SOBIE CZAS! Do nas każdego dnia przychodzisz z uśmiechem ?
 • ROZWÓJ – dbamy o niego w różnych obszarach. Superwizje, szkolenia, zebrania zespołowe, realizowanie projektów dla Fundacji PSYCHE funkcjonującej z ramienia Educatio, włącznie Specjalistów w wiele autorskich i innowacyjnych inicjatyw.
 • OTWARTOŚĆ! Otwartość na Twoje pomysły, idee i inicjatywy. Chcesz poprowadzić grupę terapeutyczną? Masz pomysł na warsztaty? Interesuje Cię organizacja webinaru? Masz ochotę wydać z nami ebooka? W Twojej głowie kryją się jeszcze jakieś inne inicjatywy, do których potrzebujesz Partnera? Będziemy nim, możesz na nas liczyć!
 • PRACĘ ONLINE w wybranych przez Ciebie godzinach – pracuj tak, jak preferujesz i jak życzą sobie tego Twoi Pacjenci! Ze swojej strony oferujemy Ci sprzęt i opiekę techniczną oraz program i aplikację dedykowane do bezpiecznych połączeń z Pacjentami.
 • PRACĘ STACJONARNĄ – przytulne, nowoczesne, wyciszone gabinety, dobra kawa, pełen komfort. Czego chcieć więcej?
 • PRACĘ NA TWOICH WARUNKACH – umowa zlecenie, umowa o pracę, czy B2B? Co wybierzesz dla siebie?
 • OPIEKĘ MARKETINGOWĄ, która w Poradni Psychicznego Educatio jest ważną częścią naszej współpracy. Dbamy o Twój wizerunek, inwestujemy w Twoją markę osobistą i pomagamy Ci zaistnieć w Internecie i lokalnych mass mediach!
 • OPIEKĘ ADMINISTRACYJNĄ, dzięki której nie przejmujesz się kalendarzem, telefonami, nie tracisz czasu na zbędne formalności. U nas to doświadczony Zespół Rejestracyjny czuwa nad organizacją Twojej pracy.
 • OPIEKĘ PRAWNĄ, która da Ci komfort pracy z Pacjentem i potrzebną wiedzę w razie wszelkich wątpliwości.
 • KALENDARZ PEŁEN PACJENTÓW zapewniający Ci poczucie bezpieczeństwa. Renoma Poradni Zdrowia Psychicznego Educatio sprawia, że każdego dnia przybywają do nas nowi Pacjenci potrzebujący wsparcia wykwalifikowanych Specjalistów.
 • DBANIE O TWOJE SAMOPOCZUCIE – SUPERWIZJE, JOGA, FLOATING. U nas uczestniczysz w innowacyjnych zajęciach pozwalających na odprężenie, komfort i poszerzanie swoich kompetencji.

 

Czego oczekujemy od Ciebie?

 • WYKSZTAŁCENIA KIERUNKOWEGO – posiadaj wykształcenie wyższe magisterskie
 • BĄDŹ W TRAKCIE LUB PO SKOŃCZONEJ 4-LETNIEJ SZKOLE PSYCHOTERAPUTYCZNEJ (wszystkie nurty terapeutyczne)
 • DOŚWIADCZENIA – jeżeli masz min. 2-letnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej, to świetnie!
 • PRACY ZGODNIE Z ETYKĄ – pod stałą superwizją, z poszanowaniem Pacjenta, jego praw i potrzeb, w nieustannym doszkalaniu i poczuciu odpowiedzialności
 • PASJI, ZAANGAŻOWANIA, SERCA – to coś, co jest kluczowe w pracy psychologa/psychoterapeuty! Poszukujemy osób zaangażowanych, dla których ich praca jest misją i potrzebą pomocy, a nie obowiązkiem.

 

WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE I PRACUJ W JEDNEJ Z WYBRANYCH PLACÓWEK!

mail: b.wesolowska@educatio.pl

 

Z uwagi na specyfikę procesu rekrutacji uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydat(k)ami. Administratorem danych jest Poradnia Zdrowia Psychicznego Psychoklinika Sp. z o.o. z siedzibą w Chotomowie ul. Tęczowa 5A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

 • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
 • google tag