Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

Jak znaleźć „idealnego” męża? Barbara Wesołowska – Budka odpowiada w programie Pytanie na Śniadanie!

Jak znaleźć „idealnego” męża? Czy da się to zrobić? Jak go przetestować?

 

jak znaleźć idealnego męża?

 

Seksuolog i psychoterapeuta Barbara Wesołowska – Budka reprezentowała Poradnię Zdrowia Psychicznego Educatio w programie TVP2 Pytanie na Śniadanie! Wtorkowy poranek minął nam z poranną kawą przed telewizorem. Z uważnością słuchaliśmy wywiadu przeprowadzanego przez Idę Nowakowską i Tomasza Wolnego na temat: „Jak przetestować kandydata na męża?”. W wywiadzie uczestniczyła także dziennikarka Eliza Gwiazda.

Nasza Specjalistka pracująca w swoim gabinecie z parami, kobietami i mężczyznami, bardzo często mierzy się z wątpliwościami swoich Pacjentów – „Czy to na pewno ten?”, „Jak przekonać się, że do partner dla mnie?”, „Czy będziemy razem szczęśliwi?”. Seksuolog Barbara Wesołowska – Budka w rozmowie z dziennikarzami Pytania na Śniadanie zdradza, by wsłuchiwać się przede wszystkim w siebie i być uważnym na swoje wartości. Zachęca także do szczerych rozmów między partnerami i zgłaszaniu na bieżąco własnych potrzeb oraz oczekiwań.

 

OBEJRZYJ MATERIAŁ TUTAJ

 

jak znaleźć idealnego męża?

 

Jak znaleźć idealnego męża? Czy można go wcześniej przetestować? Jak to zrobić? Czy możemy przed ślubem upewnić się, że to „ten”? Obejrzyj materiał, by wysłuchać całego wywiadu!

 

Poradnia Zdrowia Psychicznego Educatio z chęcią uczestniczy w wielu przedsięwzięciach. Nasi psycholodzy, psychoterapeuci i psychiatrzy udzielają wywiadów w telewizji, radio oraz współtworzą artykuły, dzięki którym mogą szerzyć wiedzę psychologiczną. Współpraca z dziennikarzami to dla nas przyjemność. Wiemy, że psychologia jest ważną dziedziną nauki oraz niezmiernie istotnym aspektem życia każdego z nas. Zapraszamy do kontaktu oraz śledzenia naszych działań!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TUTAJ

 

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag