Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego
Psychoklinika Poradnia Zdrowia Psychicznego

DIAGNOZA AUTYZMU – najnowsze metody diagnozy autyzmu w Psychoklinice!

diagnoza autyzmu

 

Diagnoza autyzmu w Poradni Educatio wchodzi na najwyższy poziom!

Informujemy, że już od stycznia będą w naszej poradni dostępne najpopularniejsze na świecie narzędzia do diagnozowania zaburzeń ze spektrum autyzmu – ADOS-2 i ADI-R. To właśnie te metody: ADOS-2 i ADI-R pozwalają zebrać kompleksowe informacje dotyczące rozwoju diagnozowanej osoby. Na ich podstawie możliwa jest ocena zaobserwowanych nieprawidłowości charakterystycznych dla zaburzeń ze spektrum autyzmu.

Narzędzia te są obecnie najpowszechniej używanymi instrumentami diagnostycznymi, stanowiącymi tzw. „złoty standard” diagnozy. 

Diagnoza zaburzeń ze spektrum autyzmu od zawsze cieszyła się w Poradni Educatio dużym uznaniem Pacjentów. Do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie, a nad poszczególnymi Pacjentami czuwa Zespół doświadczonych Specjalistów: psycholog, psychoterapeuta, psychiatra, logopeda, neuropsycholog. Cieszymy się, że to właśnie nasza Poradnia wyznacza nowe standardy wśród placówek diagnostycznych. Holistyczne podejście do Pacjenta zawsze było czymś, czym się szczyciliśmy. Teraz możemy działać jeszcze skuteczniej – dzięki nieustannemu dokształcaniu się i zdobywaniu potrzebnej wiedzy.

Już od stycznia mgr Agnieszka Drzewińska oraz mgr Emilia Płukis-Cegiełka będą prowadzić diagnozy za pomocą narzędzi ADOS-2 i ADI-R.

Zapraszamy do zapisów!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TUTAJ

 

 

 

Śledź nas na Facebooku i na Instagramie!

Współpracujemy

Miasto Stołeczne Warszawa
Mazowsze
Legionowo
Powiat Legionowski
Jabłonna
Logo Fundacja Psyche Male
PAYU LOGO LIME
Pracuj
Jooble

Kontakt

INFOLINIA: 22/355 2000
www.psychoklinika.pl

  • Rejestracja czynna: Pn-Pt od 8:00 do 22:00, Sob od 9:00 do 16:00
  • google tag